.

OCENĚNÍ ÚSPĚŠNÝCH SPORTOVCŮ JINDŘICHOHRADECKA

V pondělí 22. ledna bylo v kapli sv. Máří Magdaleny oceněno z celkového počtu šedesáti pěti jindřichohradeckých sportovců 19 triatletů z TCV JH. Ocenění obdrželi sportovci, kteří v roce 2017 dosáhli mimořádných sportovních výsledků na celostátních i mezinárodních sportovních turnajích a šampionátech.

z TCV JH:

Steklý Petr
Bočková Isabela
Steklý Libor
Valda Antonín
Gončaruk Ilja
Tischlerová Linda
Kamenický Viktor
Kolář Matěj
Kolman Matěj
Tourková Julie
Gröschl Vojtěch
Kučerová Beáta
Šimonová Anežka
Tischlerová Lucie
Kozlová Kateřina
Stříhavková Petra
Valdová Marie
Fairaislová Iveta
Linduška František

Více fotografií na facebooku


.

Nejúspěšnější sportovec roku 2017 okresu Jindřichův Hradec

V anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2017 okresu Jindřichův Hradec získal František Linduška ocenění za třetí místo v hlavní kategorii.


.

JSME V JINDŘICHOHRADECKÉM ZPRAVODAJI

Celá stránka je v lednovém Jindřichohradeckém zpravodaji věnována našemu teamu. Kvalitní četba = strana 17!

 Celý zpravodaj ke stažení zde


.

SILVESTROVSKÝ BĚH V GMÜNDU

František Linduška:  "Poslední den v roce je pro mě již tradičně ve znamení skvělého závodu u naších rakouských sousedů v Gmündu. Místní Silvesterlauf je velice populární a každoročně se zde sejde několik stovek závodníků. V tom letošním ročníku to bylo přes 8 stovek! V minulých letech se mi tu celkem dařilo, byl jsem druhý a čtvrtý. Loni jsem kvůli nemoci musel vynechat a tak jsem se letos chtěl vrátit a vyhrát. A to se mi také povedlo! Místní celkem náročnou trať, která prochází přímo středem města a čítá 5 okruhů po 1300 metrech (celkem 6,5km) a jednom prudkém stoupání, jsem pokořil v novém traťovém rekordu 19:58 a zlepši jsem ho tak od minulého roku o další 4 sekundy. Jsem historicky první, kdo tu pokořil 20 minutovou hranici a to mě těší!"


.

NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA

Již třetím rokem jsme se vydali zahájit nový rok vyjížďkou na kolech. Naši tradiční trasu z Jakubu k rozhledně na Rýdově kopci společně projeli závodníci, trenéři i rodiče závodníků.